Gizlilik Politikası

Toplanan Kişisel Veriler

CHOMAR çevrimdışı korumayı ve bulut gücüyle koruma özelliğini kullanır. Çevrimdışı koruma için, kişisel veriler kullanıcı cihazında taranır ve cihazı asla terk etmez. Ancak, CHOMAR bir dosyayı tarar ve şüpheli bazı ipuçları bulursa, CHOMAR daha ayrıntılı incelemek için ilgili dosyayı bulut hizmetine gönderebilir. CHOMAR, bilinmeyen tehditler için koruma düzeyini yükseltmek amacıyla kişisel verileri kullanır.

Bir kullanıcı, olası yeni tehditleri belirlememize yardımcı olması için, sağlanan kullanıcı arabirimi aracılığıyla CHOMAR ile şüpheli bir dosyayı paylaşabilir.

Web sitemizi veya ürünlerimizi kullandığınızda otomatik olarak bazı kişisel veriler toplanır. Bu bilgi, aşağıdaki türdeki bilgilerin bazılarını veya tamamını içerebilir:

  • İnternet protokol adresiniz ("IP");
  • Makine Kimliği, IMEI ve/veya MEID de dahil olmak üzere cihaz kimliği numaraları;
  • CHOMAR ürün lisansı ve kimlik numaraları

Bilgi Paylaşımı

Sınırlı koşullar dışında rızasını vermediğiniz sürece kişisel verilerinizi 3. kişilerle paylaşmayız. Toplanan tüm veriler CHOMAR ürün ve hizmetlerini iyileştirmek için kullanılır.

Daha Fazla Detay

Bu politika veya yukarıdakilerden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, 2c7vM4TFioji0ulmeHuqTITJHuo7 adresine e-posta gönderebilir veya kullandığınız ürün veya hizmetteki talimatlara bakabilirsiniz.

Choose your country or region.